Skip to content Skip to footer

Peugeot Ekran Güncelleme [2024] Resimli Anlatım

6 Comments

 • Yaşar
  Posted Ocak 12, 2024 at 5:11 pm

  Merhaba Ömer,
  Peugeot Ekran Güncellemesi Nasıl Yapılır? adlı makaleni okudum. Vermiş olduğun Windows linki bende çalışmıyor, windows update aracını indiremiyorum.
  Aslında bende bilgisayarımda kurulu vardı. Onu çalıştırdığımda update dosyası bulundu diyor. Seçip download başlattığımda dosya inmiyor bir süre sonra şu mesaj geliyor. (An error occurred while retrieving update data.
  Please check your connection settings.)
  İnternetimde kesinlikle sorun yok, farklı internet bağlantılarında da denediğimde aynı hata mesajı alıyorum. Siz kontol edip bilgilendirebilir misiniz?
  Teşekkürler

  • Post Author
   Ömer
   Posted Ocak 12, 2024 at 9:18 pm

   Merhaba, sorun sizle ilgili değil. Peugeot güncelleme servislerini sağlayan siteye şu an erişim sağlanamıyor. Sitedeki indirme linki o yüzden çalışmıyor. Geçen hafta(Ocak 2024 ilk haftası) yeni bir güncelleme geldi bakım çalışması yapıyor olabilirler. Sizin bilgisayarınızda kurulu olan program da güncellemeyi aynı sunucudan, yani erişilemeyen sunucudan çekmeye çalıştığı için hata alıyorsunuz. Genelde birkaç güne düzelmiş oluyor. Siz önümüzdeki günlerde tekrar deneyin. Blogdaki indirme linki çalıştığında sizin güncelleme hatası da kaybolacaktır.

 • murat
  Posted Ocak 20, 2024 at 11:39 am

  Merhaba,

  Aracım 2022 model 2008 allure navigasyon mevcut değil. Bu güncelleme herhangi bir yenilik içeriyor mu? Güncellemenin ne gibi faydası olacaktır.

  • Post Author
   Ömer
   Posted Ocak 22, 2024 at 4:09 pm

   Merhaba, güncellemelerle ilgili Peugeot çok fazla bilgi paylaşmıyor. Yaptığım araştırmalar sonucu gelen güncellemelerde başlıca şunlar güncellenmiş/çözülmüş: ekran donma problemleri, bazı kullanıcılarda siyah ekran problemi, çeviri güncellemeleri, Apple car play kullanırken oluşan hataların düzeltmeleri, çalınan müziğin görüntülenememesi vs. Ekranda donma yada başka sorunlar yaşıyorsanız o sorunları çözebiliyor güncellemeler.

 • Tahir
  Posted Şubat 18, 2024 at 2:03 pm

  Merhaba 7gb yazmışsınız bende 4gb çıkıyor aracım 2017 3008

  • Post Author
   Ömer
   Posted Şubat 18, 2024 at 9:18 pm

   Merhaba, güncelleme boyutu gelen güncellemeye ve araca göre değişiklik gösterebilmektedir. Sizde 4 çıkıyorsa onu indirmelisiniz.

Leave a comment