Skip to content Skip to footer

Kullanım Koşulları ve Şartlar

Bu Şartlar, Peugeot Rehberi (“biz”, “bize”, “bizim”) tarafından işletilen https://peugeotrehberi.com web sitesindeki tüm içerik, Ürün ve Hizmetlerin kullanımınıza ve erişiminize yönetmelik teşkil eder.

Hizmetlerimize erişiminiz, burada ve zaman zaman tarafımızdan yayınlanabilecek diğer işletim kuralları ve politikalar dahil olmak üzere tüm şart ve koşulları, değişiklik yapılmadan kabul etmenize bağlıdır.

Lütfen Hizmetlerimizi erişmeden veya kullanmadan önce Anlaşmayı dikkatlice okuyun. Hizmetlerimizin herhangi bir bölümüne erişerek veya bu bölümü kullanarak bu Şartları kabul etmiş olursunuz. Eğer Anlaşmanın şartlarının herhangi bir kısmını kabul etmiyorsanız, Hizmetlerimizi erişemez veya kullanamazsınız.

Fikri Mülkiyet

Anlaşma, Fikri Mülkiyetimizin sizden bize transferini içermez ve bu mülkiyetin tüm hak, başlık ve çıkarı (taraflar arasında) yalnızca Peugeot Rehberi ve lisans verenleri ile kalır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Hizmetleri kullanırken, üçüncü bir taraf tarafından geliştirilen üçüncü taraf hizmetleri, ürünler, yazılımlar, gömülü içerikler veya uygulamaları (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) kullanabilirsiniz.

Herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmetini kullanırsanız, şunları anladığınızı kabul edersiniz:

Bir Üçüncü Taraf Hizmetinin kullanılması tamamen sizin riskinizdedir ve biz üçüncü taraf web siteleri veya Hizmetleri için kimseye karşı sorumlu veya yükümlü değiliz. Herhangi bir içeriğin, mal veya hizmetin kullanılmasıyla veya bunlar aracılığıyla oluşan veya iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıp için bizim sorumlu veya yükümlü olmayacağınızı kabul eder ve kabul edersiniz. Hesaplar

Hizmetlerimizin herhangi bir bölümünün kullanılması bir hesap gerektiriyorsa, bir hesap için kaydolduğunuzda bize tam ve doğru bilgi sağlamayı kabul edersiniz.

Hesabınız altında gerçekleşen her türlü aktivite için yalnızca siz sorumlu ve yükümlü olacaksınız. Hesap bilgilerinizi güncel tutmak ve şifrenizi güvende tutmak için sorumlusunuz.

Hizmete erişmek için kullandığınız hesabınızın güvenliğini sürdürmekle yükümlüsünüz. Erişim bilgilerinizi paylaşmamanız veya kötüye kullanmamanız gerekmektedir. Hesabınızın yetkisiz kullanımlarından veya herhangi bir güvenlik ihlalinden haberdar olduğunuzda bizi derhal bilgilendirmelisiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, Peugeot Rehberi tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

Peugeot Rehberi, üçüncü taraf web siteleri veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Peugeot Rehberi ayrıca, doğrudan veya dolaylı olarak, bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla veya bu sitelerle bağlantılı olarak kullanılan veya bu içeriklere, mallara veya hizmetlere olan güvenle ilgili olarak iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu olmayacaktır.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web siteleri veya hizmetlerinin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

Fesih

Hizmetlerimizin tamamına veya bir kısmına erişiminizi herhangi bir sebep olmaksızın, haber vermeden, hemen etkili bir şekilde sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Eğer Anlaşmayı veya Peugeot Rehberi hesabınızı sonlandırmak isterseniz, Hizmetlerimizi kullanmayı basitçe bırakabilirsiniz.

Terminasyonun doğası gereği sürdürülmesi gereken Anlaşmanın tüm hüküm ve koşulları, mülkiyet hükümleri, garanti reddi, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, terminasyondan sonra da geçerli olacaktır.

Feragat

Hizmetlerimiz “OLDUĞU GİBİ” ve “MÜSAİT OLARAK” temelde sunulmaktadır. Peugeot Rehberi ve tedarikçileri ve lisans verenleri, burada belirtilen, sınırlama olmaksızın, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme garantileri dahil olmak üzere her türlü garantiyi reddeder. Peugeot Rehberi veya tedarikçileri ve lisans verenleri, Hizmetlerimizin hatasız olacağını veya erişimin kesintisiz olacağını garanti etmez.

Hizmetlerimiz aracılığıyla, kendi takdirinizde ve riskinizde içerik veya hizmet indirir veya başka şekilde elde edersiniz.

Yetki ve Uygulanabilir Kanun

Herhangi bir uygulanabilir kanun aksini öngörmüyorsa, Anlaşma ve Hizmetlerimize her türlü erişim veya kullanım New York yasalarına tabi olacaktır.

Anlaşma ve Hizmetlerimize her türlü erişim veya kullanımından kaynaklanan veya bu konuda olan her türlü anlaşmazlık için uygun yer, New York’ta bulunan devlet ve federal mahkemeler olacaktır.

Değişiklikler

Peugeot Rehberi, bu Şartları herhangi bir zamanda kendi takdirine bağlı olarak değiştirme veya yeniden belirleme hakkını saklı tutar.

Materyal değişiklikler yaparsak, web sitemizde yayınlayarak, size bir e-posta göndererek veya etkili olmadan önce diğer bir iletişimle size bildireceğiz. Bildirim, yeni şartların yürürlüğe gireceği makul bir süreyi belirleyecektir.

Etkili değişikliklerden en az 30 gün önce size haber vermeye çalışacağız. Değişikliklerimizle aynı fikirde değilseniz, belirtilen bildirim süresi içinde veya değişiklikler etkili olduğunda Hizmetlerimizi kullanmayı bırakmalısınız.

Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, yeni şartlara tabi olacaktır.

Bize Ulaşın

Bu Kullanım Şartları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize info@peugeotrehberi.com adresinden ulaşın.

Son Güncellenme Tarihi: Ağustos, 2023